O nás


Vítejte v našem „zatím“ malém obchůdku s látkami a galanterií. Jsme rodinný internetový obchod, pro kterého je spokojený zákazník na prvním místě. Věříme v individuální přístup k zákazníkovi – ke švadlenkám, které jsou pro tvoření stejně zapálené jako my.

Naše hodnoty jsou férovost, spolehlivost, kvalita dodávaného zboží, serióznost a v neposlední řadě osobní přístup k našim milým zákazníkům a zákaznicím. Na Vaše dotazy vždy včas odpovíme.

 

A jak to všechno začalo…….?


Šicí stroj byl v naší rodině vždy - babička, maminka a pak i já, sloužil spíše k občasným opravám, šití závěsů, záclon, sáčků do školy.

Kromě toho jsem závislá na tvoření všeho druhu – korálky, keramika, háčkování a k tomu patří moje lehce megalomanské syslení matariálu, pak přišla moje dcera: „mami, nutně potřebuji něco ušít jako dárek.“ No a následovalo: „Jé, to je super a nemohla bys ušít i něco pro mě?“

To byl začátek, moje syslírna byla přeplněná, tak jsem něco poslala dál, nakoupila nové. Znáte to, když máte pocit štěstí z té hromady, kterou už nemáte kam dát a přesto máte závislost nakupovat další?  K tomu dvě úžasné kamarádky Martiny – jedna je mou poradkyní pro šité dekorace a další pro oblečení – díky moje milé, díky vašemu nadšení jsem do toho takto „spadla“. Syslírna přetéká a tak nastal čas s tím něco udělat….a www.bybella.cz je tu.


Milé švadlenky těším se na vás!
Slibuji, že sortiment budeme nadále rozšiřovat, hledám inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí.

OSOBNÍ PŘÍSTUPVytváříme si s našimi zákazníky přátelský vzta
 
Doprava zdarmaNakupte nad 2 700 Kč a máte dopravu zdarma